Ana Sayfa Ankara Başkan Tiryaki, 'Yeni Yılda Yine Bir Olalım, Birlik Olalım'

Başkan Tiryaki, 'Yeni Yılda Yine Bir Olalım, Birlik Olalım'

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak 2016 yılında da başarılı çalışmalara imza atacaklarını ifade etti.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2016 Cuma 18:55
Başkan Tiryaki, 'Yeni Yılda Yine Bir Olalım, Birlik Olalım'

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak 2016 yılında da başarılı çalışmalara imza atacaklarını ifade etti.

Altındağ Belediyesi olarak başarılarla, yeniliklerle ve birbiri ardına gerçekleştirdiği yatırımlarla bir yılı daha geride bıraktıklarını ifade eden Başkan Tiryaki, "2015 yılında da bizlere verdiğiniz destek, ettiğiniz dualar ve sevginiz için, tüm Altındağlı kardeşlerime gönül dolusu teşekkür ederim. Altındağ için hep birlikte bu yıl da çok çalıştık, çok yorulduk ama ne mutlu ki, bu yıl da hep beraber hedeflerimize ulaştık ve geleceğe değer kattık. Şimdi, yeni yılı, tüm enerjimiz ve tüm heyecanımızla karşılamaya hazırız. Bütün kültürlerde yılın ilk günü sevinç kaynağı olduğu gibi aynı zamanda geleceğe dair umutların, beklentilerin de arttığı gündür. Yeni yıl, yenilenmedir… Dünden daha güzel bir yarın için yeni fikirler, yeni projeler ve yepyeni yatırımlar için fırsattır. Altındağ Belediyesiolarak biz her yeni gelen yılı bu düşüncelerle karşılıyor, azim, kararlılık ve cesaretle ilerlediğimiz yolda hep ileriye doğru bakıyoruz. 2015 yılında da Altındağ'ı yaşamak için tercih edilir bir bölge haline getirmek için çalışırken, Altındağlı vatandaşlarımızın sosyal yaşamlarını da iyileştirmeye yönelik pek çok projeyi hayata geçirmenin huzuru içindeyiz. 2016 yılında da bize duyduğunuz güvene layık olmak için bir an bile boş durmayacağız" ifadelerini kullandı.

Altındağ için 2016 yılının da verimli geçeceğini kaydeden Başkan Tiryaki, "TürkiyeCumhuriyeti'nin başkentine yakışır bir Altındağ için çıktığımız bu yolda, Altındağlılar başta olmak üzere tüm Ankaralıların yeni yılını kutluyorum. 2016 yılını; aileniz, yakınlarınız ve sevdiklerinizle birlikte, sağlık, mutluluk ve esenlik içinde geçirmenizi dilerim. Yeni yılda da el ele verelim, birlikte; güzelliğe, huzura, kardeşliğe, barışa yürüyelim" dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık