Ana Sayfa Siyaset Ceritoğlu, Sungurlu’lu Gençlerle Buluştu

Ceritoğlu, Sungurlu’lu Gençlerle Buluştu

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile ve Çalışma Komisyonu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, çeşitli incelemelerde bulunmak ve programlara katılmak için hafta sonu Sungurlu’ya geldi.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2015 Pazartesi 12:56
Ceritoğlu, Sungurlu’lu Gençlerle Buluştu

Ceritoğlu, Sungurlu’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “Gençlik ve Spor” konulu programa katılarak sporcularla bir araya geldi.

Sungurlu Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen programa AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile ve Çalışma Komisyonu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu, Çorum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Mahmut Öztemiz, Mesut Ceylan, Musa Arif Erkan, Sungurlu AK Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, Sungurlu Kadın Kolları Başkanı Havva Özata ve sporcular katıldı.

Program, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Gençlik Merkezlerinde yapılan faaliyetlerin anlatıldığı slayt gösterisi ile başladı.

Slayt gösterisinin ardından Çorum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu, AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile ve Çalışma Komisyonu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt birer konuşma yaptı.

Konuşmalardan sonra Yüzme Milli Takım antrenörü Feyyaz Velidedeoğlu, Çocuk ve Spor üzerine sunum yaparak, gençlik merkezlerinin faaliyetlerine katılmak suretiyle hayatında nelerin değiştiğine ve neler kazandığına dair bilgiler verdi.

Program sonunda başarılı sporculara spor malzemeleri hediye edildi.

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile ve Çalışma Komisyonu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ile  AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu peysaj çalışmaları kapsamında Sungurlu Gençlik Merkezi bahçesine çam ağacı dikti.

Ağaç dikiminden sonra Mahmut Atalay Spor Salonu’na geçen heyet burada bakıma alınan salon’da yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Daha sonra Ulusoy Dağ tesislerine geçilerek, burada İl ve ilçe teşkilatı ile yapılan toplantıda Sungurlu’ya yapılacak yatırımlar ve projeler masaya yatırıldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık