Ana Sayfa Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi sağlık çalışanlarına alkışlarla destek verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi sağlık çalışanlarına alkışlarla destek verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sağlık çalışanlarına alkışla destek verdi. Erdoğan konuyla ilgili yaptığı açıklamada , "Koronavirüs ile mücadelemizin özverili ve fedakar kahramanlarına, her türlü zorluğa ve sıkıntıya göğüs geren tüm sağlık çalışanlarımıza şahsım, ailem ve Milletim adına selamlar, sevgiler ve elbette alkışlar." dedi.

Giriş Tarihi: 20 Mart 2020 Cuma 22:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi sağlık çalışanlarına alkışlarla destek verdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın çağrısı sonrası başlayan sağlık personeline alkışlarla destek verilmesi kampanyasına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan da katıldı.

Sosyal medyadan yapılan duyurular ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın çağrısı üzerine saat 21.00 olduğunda evlerinin pencere ve balkonlarına çıkan vatandaşlar alkış tutarak sağlık çalışanlarına destek verdi. Bu desteğe Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan da katıldı.

ERDOĞAN, GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAYINLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, o anların görüntülerini sosyal medyadan paylaşarak şu mesajı verdi: "Koronavirüs ile mücadelemizin özverili ve fedakar kahramanlarına, her türlü zorluğa ve sıkıntıya göğüs geren tüm sağlık çalışanlarımıza şahsım, ailem ve Milletim adına selamlar, sevgiler ve elbette alkışlar."

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık