Ana Sayfa Ankara Fotoğrafın Üstadı Ara Güler'in Objektifinden Erdoğan

Fotoğrafın Üstadı Ara Güler'in Objektifinden Erdoğan

Fotoğraf sanatçısı Ara Güler, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarını çekti. Fotoğraflarda Erdoğan'ın bugüne kadar görülmemiş tespih koleksiyonu da ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2015 Cumartesi 14:24
Fotoğrafın Üstadı Ara Güler'in Objektifinden Erdoğan

Fotoğrafın üstadı sanatçı Ara Güler,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarını çekti. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Güler, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın'ı arayarak, uzun süredir görüşmediği Erdoğan'ı en son 2012'deki bir törende fotoğrafladığını hatırlatarak, Cumhurbaşkanı'nın birkaç fotoğrafını çekmek istediğini ifade etti.

KISIKLI'DAKİ EVİNDE KONUK ETTİ

Güler'in bu talebi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kısıklı'daki konutunda buluşma gerçekleşti. Erdoğan ile Güler'in çekim öncesinde gerçekleştirdikleri sohbette Güler'in fotoğraf sanatına yaptığı katkılar konuşuldu.

KİTAPLARI İNCELEDİLER

Erdoğan ve Güler sohbet sırasında konuttaki kütüphanede bulunan bazı kitaplarını inceledi.


FOTOĞRAFLARI ÇEKTİ

Fotoğraf sanatçısı Güler, konutun oturma odası, kütüphane ve çalışma odasında, Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve torunları Ahmet Akif ile Mahinur'un fotoğraflarını çekti.

KİTAP HEDİYE ETTİ

Güler, tespih koleksiyonunun önünde de fotoğrafladığı Erdoğan'a çekimin ardından, "Eskiİstanbul Anıları" adlı kitabını hediye etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık