Ana Sayfa Dünya Hindistan'da Kabile Keşişleri,Ceset ve İnsan Dışkısı Yiyor

Hindistan'da Kabile Keşişleri,Ceset ve İnsan Dışkısı Yiyor

Hindistan'da Aghori kabilesinin keşişleri, cesetlerin üzerinde meditasyon yapıyor ve ölülerin cesetleri ile dışkılarını yiyor.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2015 Cuma 11:17
Hindistan'da Kabile Keşişleri,Ceset ve İnsan Dışkısı Yiyor

Hindistan'da bir bölgede sürgün hayatı yaşayan Aghori kabilesinden keşişler, cesetlerin üzerinde meditasyon yapıyor, ölülerin cesetlerini ve dışkılarını yiyor.

YÖREDE YAŞAYANLAR AGORİ'LERDEN KORKUYOR

Aghori kabilesi, memleketlerinden sürüldü ve yörede yaşayanların çoğu Agori'lerden korkuyor. Ama İtalyan fotoğrafçı Cristiano Ostinelli, nasıl yaşadıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onlarla birlikte vakit geçirdi. Böyle de yaparak yüzlerini beyaza boyayan ve boyunlarında boncuklar asılı keşişlerin fotoğrafını çekme fırsatını yakaladı.

AYİNLERİNİN BİR PARÇASI OLARAK İNSAN ETİ YİYORLAR

Gizemli kabilenin üyeleri, kabristanlarda yaşıyor ve ayinlerinin bir parçası olarak insan eti yiyor. İçeceklerini de insan kafataslarından içiyor ve insanların dışkılarını yiyor.

"ONLARA DAİR BÜYÜK BİR GİZEM VAR"

Ostinelli "Onlara dair büyük bir gizem var ve Hindistanlılar onlardan korkuyor. Geleceği bilebileceklerini, suyun üstünde yürüyebileceklerini ve insanları lanetleyebileceğini söylüyorlar."

Yüksek bir farkındalık seviyesine ve Hinduizm'in geç dönem Vedik metinlerinde geçen tanrı Şiva'ya ulaşabilmek için marihuana, alkol ve meditasyonu harmanlıyorlar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık