Ana Sayfa Teknoloji iPhone 6S 1 Dolara Düştü

iPhone 6S 1 Dolara Düştü

Apple'nın yeni akıllı telefonu iPhone 6S'in tanıtılması ile birlikte, Amerika'daki iki site Türkiye'de küçük bir servet eden telefonu 1 dolardan satma kararı aldı.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2015 Cumartesi 20:11

iPhone 6S 1 Dolara Düştü

Apple'nın yeni akıllı telefonu iPhone 6s'in tanıtılması ile birlikte ülkemizdeki GSMfirmaları çok cazip fiyat ve taksit seçenekleri ile 6s satışlarına hız kesmeden devam ediyorlar ve ne yazık ki ülkemizde uygulanan yüksek vergi nedeni ile akıllı telefonların fiyatlarında bariz bir şekilde yükselme oluyor.

TÜRKİYE'DE PAHALI YURT DIŞINDAN ALIYORLAR

Ülkemizdeki bu fiyatlandırma Avrupa ve Asya ülkelerinde uygulanan vergilendirme sistemine göre çok daha düşük bir seviyede olması ile birlikte özellikle Apple firmasının akıllı telefonlarını alacak olan kullanıcılar yurt dışına giderek akıllı telefon satın almaktalar.

1 DOLARA iPHONE 6S

Ancak Apple, Verizon Wireless ve Sprint ile anlaşması sonucunda yeni akıllı telefonu olan 6s modelini 2 yıl kontratlı şekilde 1 Dolar'dan satışa sunuyor. Bu kampanya dahilinde kullanıcılar 24 ay sözleşme ile ayda sadece 1 Dolay yaklaşık olarak 3 TL ödeyerek Apple iPhone 6s satın alabilmekteler.

KAMPANYA 1 HAFTA GEÇERLİ

Bu kampanya sadece bu hafta sonu için geçerli olmakla birlikte Pazartesi gününden itibaren kullanıcılar 24 ay kontratlı olmak üzere Apple iPhone 6s satın almak istediklerinde ise firmaların eski ücretlendirme tarifesine uymaları gerekecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık