Ana Sayfa Magazin Mehmet Ali Erbil'in Eski Eşi Sedef Altıntaş Şimdi Ne Yapıyor

Mehmet Ali Erbil'in Eski Eşi Sedef Altıntaş Şimdi Ne Yapıyor

Sedef Altıntaş, 21 yaşında Mehmet Ali Erbil'le nikah masasına oturdu. Rüya gibi evlilik 1,5 yıl sürdü. Altıntaş şimdilerde gözlerden uzak bir şekilde butik işletiyor.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2015 Çarşamba 22:19
Mehmet Ali Erbil'in Eski Eşi Sedef Altıntaş Şimdi Ne Yapıyor

Sedef Altıntaş, 1980 yılında Ankara'da doğdu.TürkiyeBilgi Üniversitesi Görsel İletişimTasarımı Bölümü mezunu Altıntaş'ı, Mehmet Ali Erbil ile yaptığı evlilik sayesinde tanıdı.

EVLİLİKLERİ 1.5 YIL SÜRDÜ

2000'li yıllada Nefise Karatay ile evliliğin eşiğinden dönen Mehmet Ali Erbil, kısa süre sonra Sedef Altıntaş ile aşk yaşamaya başladı. İkili, 3 haftalık flörtün ardından 28 Ağustos 2001'de nikah masasına oturdu. Rüya gibi bir düğünle evlenen Erbil çiftinin mutluluğu 1,5 yıl sürdü.

ALDATILDIĞINI ÖĞRENİNCE TEK CELSEDE BOŞANMIŞTI

Eşinin kendisini aldattığını öğrenen Altıntaş, boşanma kararı aldı ve evlilik tek celsede bitti.

Hürriyet'ten Elif Ünal'ın haberine göre; Sedef Altıntaş yaşadığı zorlukları ve evliliğinin bitmesine neden olan sebepleri verdiği bir röportajda şöyle anlatmıştı:

"Boşanmamızın en önemli sebebi Mehmet Ali'nin Tuğba Coşkun adlı kadınla ilişkisi. Hiçbir kadın, hele benim gibi söylenti çıkmasın diye evden bile çıkmayan bir kadın, aldatılmayı kabul etmez. Aksi halde boşanmak için bu kadar diretmezdim, onu çok sevdiğim için 21 yaşımdan beri bir sürü sıkıntıya katlandım."

BOŞANMAK PAHALIYA PATLADI

Mehmet Ali Erbil, boşanırken 200 bin TL tazminat ödedi, bir de eski eşinin yıllık 11 bin dolar olan eğitim masraflarını üstlendi.

Erbil, 2004'ten beri görüşmediği Sedef Altıntaş'ı ve aralarındaki ilişkiyi 3 yıl önce verdiği röportajda anlatmıştı:

"Bütün eşlerim arasında Sedef en farklı olandı. Bazı şeyleri unutmadı. Belki çok sevdiği, belki çok genç olduğu için... Bazı şeylerin izleri onda çok ağır oldu. O yüzden onunla görüşemedik. Bu evlilik için hata diyemem. O bir aşk evliliğiydi. Birden birbirimize aşık olduk ve evlendik. O benim için çok özeldir. Çok gençti. Birçok şeyi benimle birlikte yaşayıp gördü."

Evlendiğinde henüz öğrenci olan Sedef Altıntaş, üniversiteden mezun oldu ve kendi işinin başına geçti.

BUTİK İŞLETİYOR

En son 2013 yılında Sess Bar çıkışında görüntülenen Sedef Altıntaş, şu sıralar annesi ile birlikte Nişantaşı'nda bir butik işletiyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık