Ana Sayfa Siyaset MHP Kaynakları: İstanbul Adaylığı İçin Bedrettin Dalan'ı Düşünüyoruz

MHP Kaynakları: İstanbul Adaylığı İçin Bedrettin Dalan'ı Düşünüyoruz

Son dakika! MHP lideri Bahçeli İstanbul adayı konusunda "Sürprizimiz olabilir." demişti. MHP kaynakları, Bedrettin Dalan'ın İstanbul adayı olarak düşünüldüğünü söyledi.

Giriş Tarihi: 31 Ekim 2018 Çarşamba 13:15
MHP Kaynakları: İstanbul Adaylığı İçin Bedrettin Dalan'ı Düşünüyoruz

MHP kaynakları, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Bedrettin Dalan'ı düşündüklerini aktardı. MHP lideri Bahçeli İstanbul adayı konusunda, "İstanbul'da da bir süprizimiz olabilir. Beklemek lazım" demişti. Konuya ilişkin açıklama yapan Dalan, "Şu an siyasete girmeyi düşünmüyorum. Siyaset benim için bitmiştir. Tekrar aday olmayacağım" dedi.

"ADAY OLARAK DALAN'I DÜŞÜNÜYORUZ"

MHP kaynakları, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Bedrettin Dalan'ı düşündüklerini aktardı.

BEDRETTİN DALAN: SİYASET BENİM İÇİN BİTMİŞTİR

Konuya ilişkin Bedrettin Dalan'dan açıklama geldi. Dalan, "Şu an siyasete girmeyi düşünmüyorum. Siyaset benim için bitmiştir. Tekrar aday olmayacağım" dedi.

BEDRETTİN DALAN KİMDİR?

Bedrettin Dalan 18 Temmuz 1941, Bayburt doğumlu Türk mühendis, siyasetçi ve 1984-1989 arasında İstanbul'un ilk Büyükşehir Belediye Başkanı, İstek Vakfı ve Yeditepe Üniversitesi'nin kurucusu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık