Ana Sayfa Yaşam Suriyeli Kadın Damadı Uyutup, Altınlarla Kaçtı

Suriyeli Kadın Damadı Uyutup, Altınlarla Kaçtı

Denizli'nin Serinhisar ilçesinde, evlendiği kendisini 'Fatma' olarak tanıtan Suriyeli kadının ertesi gün düğünde takılan 20 bin liralık altınları alıp kayıplara karıştı.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2015 Pazartesi 22:52
Suriyeli Kadın Damadı Uyutup, Altınlarla Kaçtı

Denizli'nin Serinhisar ilçesinde, evlendiği kendisini 'Fatma' olarak tanıtan Suriyeli kadının ertesi gün düğünde takılan 20 bin liralık altınları da alıp yakını olarak tanıştırdığı 8 kişi ile birlikte kaçtığını ileri süren 38 yaşındaki Rıza Türkal , savcılığa suç duyurusunda bulundu. Türkal, kendisini tanıştıran kişilere verdiği 15 bin lira ve düğün masraflarıyla birlikte 50 bin lirasının gittiğini söyledi.

DAMAT TOPLAM 50 BİN TL HARCADI

Denizli'nin Serinhisar ilçesinde yaşayan Rıza Türkal (38), R.T. (63) aracılığıyla Hatay'dan geldiğini, adının Fatma olduğunu ve Suriye vatandaşı olduğunu iddia eden bir kadınla tanıştırıldı. Bu tanışmaya aracılık yapan R.T., iddiaya göre karşılığında 15 bin lira aldı. Türkal, tanıştığı genç kadın ile Serinhisar'da geçen 12 Aralık'ta yapılan düğünle evlendi. Türkal Ailesi, geline takılan ziynet eşyaları, düğün yemeğiyle birlikte 50 bin TL harcama yaptı. Düğünün ertesi sabah Türkal'ı ilaçla uyutan gelin, kardeşi ve kuzeni olarak tanıttığı iki kişiyle birlikte düğünde takılan toplam 20 bin lira değerindeki ziynet eşyalarını da alarak kayıplara karıştı. Kendine geldiğinde eşinin kaçtığını farkedip, dolandırıldığını anlayan Türkal, soluğu Serinhisar Savcılığı'nda alıp, suç duyurusunda bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık