Erol KAYA

Acımız Büyük


Erol KAYA
17 Mart 2016 Perşembe 15:55

Değerli okurlarımız  acımız  çok büyük,  ülkemizin üzerine oynanan  bu çirkin oyun bizleri çok derinde üzdü, günahsız mahsum vatandaşımıza  bu kaleşce yapılan saldırıda hayatlarını kaybettiler,hayatlarını kaybeden  kardeşlerimize ALLAH’tan rahmet geride kalan aile fertlerine, başsağlığı  yaralılara da acil şifalar diliyorum..

İnşallah bu yapılan çirkin saldırı son bulur, güzel ülkemiz ve insanlarımız rahat bir nefes alır.

Buradan ifade etmek istiyorum bu olayın sorumlusu kim kimler ne için tekrar tekrar ay geçmeden hemde aynı bölgede yakın mesafelerde bu olay tekrarlanıyor.

Anlamış değilim tabi bunu söylerken kasıt var demiyorum ama ihmalkarlık var diyorum.

Biz şu zamanda bu teknolejiyle yapmamız gereken işleri beceremiyoruz ve bunun faturasını.Mahsun günahsız vatandaşlarımızla ödüyoruz. buradan yola cıkarak yapılması gereken işleri yapsak ve en azında daha yeni üzerinden 5 ay gibi zaman dilimi gecen 2 patlamadan sonra bu 3 ncüsü bize demeki daha temkinli bir güvenlik,önlemi aldırmadıysa bu kimin görevi diye düşünmenin bi anlanı varmı, yapacak bir şey yok  demenin bi anlamı varmı muhalaktayız??

Şimdi ne oldu vatandaş tedirgin ürkek davranıyor haliyle korkuyor her gün asılsız cıkan haberler insanlarımızı bazı yapacakları sosyal yaşantılarını bile etkiliyor.

Evet  Şahsen ben çocuklarımın  bi yere gitmesinde bu saat’ten  sonra tedirginim.

Kendimden işim gereği dolaşan biri olarak tedirginim..

Tabiî ki her ne olursa olsun bu bir gerçektir ALLAH’ın dediği olur ölüm nerde ne zaman geleceği belli olmaz. ALLAH  ülkemizi  ülkemizin güzel insanlarını  her daim korusun bu, üzerimize oynanan çirkin oyunlar bir daha yaşanmaz ve bu son bulur inşallah..

Dualarımızı eksik etmeyelim.


YORUMLAR
  • yorum2016-03-18 00:06:14elvan imal

    güzel bir yazı olmuş. ALLAH bu güzel ülkemizi bu kötü insanların şerrinden korusun.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık