İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)

Bayım Siz Kim Siniz ?


İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)
7 Aralık 2016 Çarşamba 10:33

Ruhsal bozukluk, bu olsa gerek. Batı kan kanseri olmuş acil tedavi edilmesi kurtulması lazım…

Kene gibi asalak sırtına yapışan terör illetinden kurtulması elzemdir. Aksi takdirde zararın kendine de ilerleyen dönemde çokça dokunacağına müşahid olacağız…

Sayın Reis-i Cumhurumuza ve Ak partili eski başbakan Davutoğlu ve diğer bakanlara yönelik batının hain komitesi 200 sahifelik suç duyurusunda bulunmuş.

Bunu kim yaptıysa, aklını peynir ekmekle yemiş olmalı. Siz kimsiniz de bize kafa tutma cürretini gösteriyorsunuz.

Sözüm ona gerekçeleri,  biz insanlık- savaş suçu işlemişiz. Sormazlar mı teröre destek veren siz, doğuran siz, yetiştiren siz, lojistik desteği sağlayan siz, her türlü ittifak kuran siz, teröre ve onlara destek olanlara kapılarını açan siz, sonrada geçip te bizlere suç isnat edecek kadar aşağılaşan yine siz…

Bizler sınırlarımızı harici ve dahili vatana göz diken, huzursuzluk verenlerin karşısında olmak suç mudur? Elbette meydan boş değildir karşınızda koskoca bir ülke var sizin şamar oğlanınız yok.

“… Aralarında Alman federal milletvekilleri, hukukçular, insan hakları savunucuları, gazeteciler ve akademisyenlerin de içinde bulunduğu çok sayıda temsilci Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında‚ “savaş suçu işlediği” ve “insan haklarını ihlal ettiği” iddiasıyla merkezi Karlsruhe’deki Federal Savcılığa 200 sayfadan oluşan suç duyurusu dilekçesini ulaştırdı…”

Bu haberi de sosyal medyada sadece hükümete ve devlete karşı hdppkk ve batı övücülüğü yapan sitelerde bulabilirsiniz mesela bir cumhuriyet gazetesi vs…

Suç duyurusunda bulunan Almanların yanında hdppkk’lıların olması ayrıca ilginçtir ama hiç şaşırmamak lazım.

Türkiye ye ne kadar nasıl zarar verebiliriz, yıprata biliriz dünyanın gözünde nasıl düşüre biliriz diyerek şer odaklarının ittifak etmesi hiçte şaşırtmadı beni bu senaryoları bunların dedeleride yazmış ve oynamıştı.

Sivilleri hedef alan güya Kürtlerin savunuculuğunu yapıyorum diyerek benim doğudaki Müslüman Kürt kardeşlerimi kendilerine destek vermedikleri için katleden zihniyet batılı haçlılardan beslenen hdppkk Avrupa’nın suç duyurusunda yer alması tamamen çirkin yüzlerinin ortaya çıkmasıdır.

Terör yanlısı Avrupa bizi neden oyaladıkları belli neredeyse bir asra yakın oyalıyor. Kendilerinin tefessüh etmiş adaletlerinden bize hiçbir faydası olmamaktadır.

Bizler asil bir milletiz geçmişimizde, neslimizde bellidir. Batılılar gibi derme çatma bir millet değiliz.

Avrupa birliğine bizi alırlarsa bizler bir gömlek büyük geliriz batıya.

Adalet’ten, Demokrasiden dem vuranlar kimlere destek olduklarını tüm dünya görüyor demezler mi?

“BU NE PERHİZ, BU NE LAHANA TURŞUSU”!

Tüm dünya bunu görmekte artık Türkiye eski Türkiye değil ayaklarının üstünde dura bilen Siyasi istikrarı olan bir ülkeyiz.

Bizim cennet vatanımızda iç savaş çıkartma çabalarında olan Amerika şimdi ise kendi halkının iç savaşıyla sarsıldığını görüyoruz.

Zamanında bizlere hasta adam diyen hain batı müzmin hasta olan Avrupa ya tedavi etmeli kendini, ya da bu ağır hastalık bunları yatalak yapacaktır. Tedavisi mümkün olmayan bir hale sokacaktır…

Aslında bu durumdan çok endişeleniyoruz kendilerini süper güç ittihaz edenler artık can çekişiyor sekerat-ül mevt yatağında.

Dünya Türkiye’nin hamî liğinde yeni bir nizam kurulma yolunda…

Haydi Bismillah…

Siyasetçi/Yazar


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık