İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)

Bir Nesli Nasıl Mahvetti Fetöcüler


İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)
11 Ağustos 2016 Perşembe 11:54

Elimizde harabe bir nesil kaldı bunun hesabını kim verecek? Allah sizi kahretsin.

Biz asımın neslini yetiştirirken bu hainler güruhu devleti ele geçirmek için batının maşası olup kendi devletinde vatan haini yetiştirdi…

Yılardır biliyoruz ve her daim söylemişimdir fetönün ve üst düzey kadrolarının samimiyetsiz ve İslam la bağdaşmadığını, gayesinin üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğunu biraz tarafsız, birazda iz’anı olan görebilir.

Tabanında dünyalık çıkar hesabıyla makam ve mevkii için fetönün arkasından gitmeleri batıya, yahudi ve hıristiyanlara hizmet ettiğini söylemiştik. Ve yanılmadığımız doğru çıktı.

Şimdi ise harabe hayatları mahvolunmuş bir nesil kaldı kimisi onlara başkaldırdı kimisi boyun eğdi. Başkaldıranları tehditlerle türlü suçlar isnat edilip maruz bırakıldı ve kabuğuna çekilip dünyaya küstüler...

Okullarında okuyanlara fetönün kitapları dikta edildi mecbur kılındı alınıp okunsun diyerek, almayanlar dışlandı. Okuyanların ise kafaları karma karışık olarak İslami hayatları, ahiret hayatları mülevves oldu.

Bil mecburiye hizmete boyun eğenlerin ise hayatları da terör örgütüne dönüşerek bitti her ikisi de perişan oldu. Hasaret içinde hasareti yaşadılar…

Erkekler farklı kullanıldı kızlar farklı kullanıldı bunu tabanın ruhu bile duymadı. Fark eden oldu, aforoz ettiler susturdular. 

Bu kullanımlar her daim yönetim kadrolarında kaldı bir sır gibi sakladılar tabanı hipnoz ederek yıllarca tefessüh etmiş emellerini gerçekleştirdiler…

Dikkat edin fetöcü yöneticilerin her hafta sonu toplantısı vardır. Bu mute nikahlı ikinci eşlerin yani hayatları karartılmış kızların toplantısıydı.

Kimisi hizmet adına yaptığını zannetti kimisi bil mecburiye, kimisi de macera için yaptı.

Nefsani arzularının esiri olmuştular ve onlarda artık bu pisliğin içinden çıkamaz hale gelmişlerdi.

Daha körpecik hayatların yeniçağında suçları ise fiziklerinin güzel olmasıydı ve ailelerinin maddi durumlarının iyi olmasıydı.

Hatta daha detaylı bu ikinci mut’e nikahlı evlilik hadisesini rahmetlik Hasan Karakaya abi yeni akit gazetesine yazmıştı okuyabilirsiniz.  

Yazdığı içinde Hasan abinin kutsal topraklarda vefatını edepsizce edebe mugayyir bir şekilde kara propaganda yapmıştılar. Çünkü onların foyasını yazmıştı.

Fetöcü medya kendileriyle karıştırdılar edepsizce türlü suçlar da isnat etmişlerdi o kutsal topraklarda vefat eden Hasan Abiye. Halbuki bilmezler ki edepsizler insanın aklına orda zerre miktar nefsani arzu gelmez.

Hırs, para, dünya metaı ön plana çıkınca çatışma başladı görünüşte İslam’a hizmet gibi görünerek arka perdede batının kirli oyunlarını oynadılar.

Bu oyunların baş aktörlerini gençlerden oluşturarak kamufle ettiler.

İnsanların gözlerini boyadılar, yok efendim Türkçe olimpiyatları, yok efendim yurtdışında okullar halbuki bunlar sadece reklamlardı.

Türkçeyi üç beş çocuk biliyordu sadece onların sordukları sorular cevaplanıyordu ve binlerce insanı uyuttular.

Daha vahimi birde yüce peygamberimizi (sav) çalgı çenginin içine getirdiler sözüm ona Türkçe olimpiyatlarına geldiğini söylediler.

Bire ahmaklar siz sadece akılları kirada, İslamla ilgisi ve alakası olmayan sadece fetönün sapık kitaplarını okuyanları itikadi bozuk fetöcüleri kandırırsınız.

Cehl-i mürekkebler tabanı duygusal saçma sapan rüyalarla uyutup sömürdüler gerçi tabanında basiretsizliği. Maalesef insanda biraz izan olur rüyayla amel mi edilir.

Mamafih biraz basireti olan tarafsız bakan hadiseleri görebiliyordu, batılı haçlılara hizmet eden fetönün maksadını.

Bunların sistemi aynen Yahudilerin sistemi gibidir.  Kendilerini para baronu yaparak alt tabakanın ve milletin kanını emiyorlar. Hatta bunlar için parasız adam gereksiz adamdır. Kibirlerinden yanlarına varılmıyor bilmezler ki Yüce Allah kibirlenenleri fesat çıkaranları asla sevmez.

Birileri korkarken biz o zalim, hayasız fetönün ne mal olduğunu haykırmaktan hiç bir vakit geri durmadık. Allaha şükürler olsun.

Fikirlerini asla savunmadık ve savunanlarında daima karşısında durduk. Lakin onlar kendi istekleriyle zararın üstüne gittiler.

Zarara kendi rızasıyla gidene acınmaz kaidesi vardır. Artık bu fetönün vatan haini olduğunu göremeyenlere acınmaz.

Sayın Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi “zalime merhamet mazluma eziyettir”…

Büyük Türkiye olarak haykırıyoruz zalimlerin yüzüne. Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan Tek Devletiz bizler… 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık