Erol KAYA

Bize Tayyare Yok??


Erol KAYA
2 Ekim 2017 Pazartesi 14:06

Çorumluyuz birbirimizden sorumluyuz. lafını çok duydum. Bende bir Çorumlu olarak bu lafı çok söylerim. Ama görünen o ki, biz birbirimizden sorumlu değiliz..

Bu ülkede, en çok çalışan, Anadolu insanı Çorumlu. Devletinden, ve milletinden, asla yardım almadan, haksızlık yapmadan, dürüst bir şekilde, vergisini ödeyen, bütün zorluklara göğüs geren, Her denilen güzel söze inanan, temizlik abidesi, kimseye kötülük düşünmeyen, kabuğu henüz  kırılmamış, Her yerde nüfus çoğunluğuna sahip, bu çoğunluğu siyasi olarak kullanamayan, kulansa da karşılığını alamayan, Çorumlu. İşte birbirimizden sorumlu değiliz. eğer birbirimizden sorumlu olsaydık, biz neler yapmazdık. Tahmin edemiyorum yinede ben memleketimi seviyorum..

Çorum’da düzenlenen. Uluslararası Kardeş Barış, Eşitlik ve Kardeşlik, Sempozyumuna katılmak için çoruma gelen. Sayın Başbakan Binali Yıldırım, toplu açılış törenine katıldı.

Vatandaşların “havaalanı istiyoruz” sloganları üzerine açıklama yapan Sayın Binali Yıldırım, “Bir yerde anlaşalım. Merzifon’dakini kullanıyorsunuz. Şimdi ben anlatayım ondan sonra siz karar verin. Merzifon’da havalimanımız var. o yolcuların yüzde 70’i Çorumlu. Şimdilik işinizi görüyor. 

Evet Sayın Başbakanımızda kendi söylüyor. yüzde 70’i Merzifon havaalanını Çorumlular kullanıyor diyor, o zaman bu hesapta bir yanlışlık var. çoğunluk Çorumluysa, neden Merzifon. bu konuda bence çorum halkı bundan sonra gözünün önüne bakar. en azında çorum vekillerini seçerken bilinçli seçer..

 

Selam ve dua ile..


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık