Erol KAYA

Bu Kardeşimize Sahip Çıkın...


Erol KAYA
17 Aralık 2016 Cumartesi 07:05

Değerli okurlarım bi kardeşimizin bana yazdığı bir mektubu sizlerle paylaşıyorum.

Ben Muhammed Şevket AKINCI 1990 Yılında trafik kazası geçirdim. Sol bacağım ezildiğinden dolayı kestiler, 7 yıl tedavim sürdü Bu 7 yıl içerisinde, 29 kez ameliyat oldum, Bu kazadan dolayı sol böbreğim iflas etti. tedaviyle şifama kavuştum, 31.07. 2007. de arazi kavgasından dolayı babam ile ağabeyime pusu kurdular aynı gece öldürüldüler.

bunun üzüntüsünden çaresizliğinden ve acısından dolayı. 28.07.2008. yılında beyin kanaması geçirdim. yine tedaviyle şifama kavuştum. akrabalarımızın beni ve ailemi babam ile ağabeyimin kanını almamız için çok sıkıştırdılar. bizlerde memleketimiz olan Şanlıurfa Siverek’ten göç etmek zorunda kaldık. şu anda 35 yaşındayım çok zor badireler sıkıntılar çektim, şu anda iş sıkıntısı içindeyim %80 özürlü raporum var evde bakım ücreti ala bilmeme rağmen ben evde bakım ücreti almak istemiyorum.

ben devletime faydalı olup emeğimin karşılığını almak istiyorum. sizlerin engellilere verdiğiniz önemin ve değerin farkındayım. engelli olduğum ve işsiz olduğum için evlenemiyorum, engelimden dolayı toplumda ailemde hep dışlanıyorum 20.kasım.2016’da kpss ye girdim ama beyin kanaması geçirdiğim için ezberim köreldi diye çok az bir puan aldım kpps den az bir puan alsam da bana da kadrolu bir iş rica ediyorum sizlerden ve Devlet büyüklerimden  başka kimsem ve çarem kalmadı. çok kötü durumdayım bana kadrolu bir iş sağlarsanız bende çalışır evlenip yuvamı kurarım ortada kalmam bana sahip çıkın.

kimsem yok. bu engelli kardeşinize Allah rızası için yardım edin. Allah’tan ve Sn. Cumhurbaşkanımızdan  ve Sn. Başbakanımızdan başka kimsem yok. bende sizlerin bir evladıyım bu evladınızı sahipsiz bırakmayın size yalvarıyorum tek isteğim kadrolu bir iş rica ediyorum. Allah rızası için dünya mahşerin tarlasıdır bu tarlaya ne ekersen mahşerde onu biçersin, işe girersem ömür boyu size duacı olurum, kapınıza geldim beni geri çevirmeyin, yalvarıyorum size. babam ve ağabeyim öldü arkamda kimsem kalmadı siz büyüklerimin dışında beni sahipsiz bırakmayın bana yardım edin. kimin kapısını çaldıysam  hepsi yüzüme kapandı sizde bu kapıyı benim yüzüme kapatmayın beni sahipsiz bırakmayın. bu yazdığım mektubu kim okursa yetkisi olan büyüklerimize göstersin ki benden haberleri olsun, belki Allah rızası için bana yardım ederler ne olur bu yazdıklarımı göz ardı etmeyin. tek umudum bu yazdığım mektup.. şimdiden ilginize ve alakanızdan dolayı  hepinize teşekkür ediyorum Allah razı olsun..

Evet değerli okurlarım Muhammed kardeşimizin bana yazdığı bu mektubu buradan yazıp sizlerle paylaştım benim ellimden gelen bu.  inşallah siz okurlarımın ellinden bir şeyler gelir.

Selam ve dua ile.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık