İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)

Çamur At Yapışmazsa İzi Kalsın


İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)
1 Eylül 2016 Perşembe 08:53

İftira atmakla;  tabiri caizse çamurda habîstir yani fesatçı, alçak, pistir.

Son günlerde dikkatimi çeken bir hadise var çamur at yapışmazsa izi kalsın senaryosu.

Kripto gülenizimciler’in ve tabanın parayla iştigali olan bir kısmının son dönemde yaptığı tek şey mal varlıklarını başkasının üzerine devretmek…

Bunlar hiçbir şekilde ne cemaat ne cemiyetlerle ilgilisi olmayanlara masum ehlisünnet cemaatlere tabi olanlara ve Müslümanlara çamur atmak buda fetöcü’dür şu insanda fetöcüdür diyerek çamur atmayı vazife edindiler.

Bire Allah’tan korkmazlar kuldan utanmazlar Allah sizlerin cezasını elbette verecektir. İftira atarak o kadar masumun hukukuna tecavüz ettiniz halada etmeye devam ediyorsunuz.

Yakın tarihte darbe girişiminden sonra tasfiyeler başlamıştı, resmi kurumlarda genel olarak bir soruşturma, kovuşturma yapılıyordu.

Devlet içinde sapla saman ayırt edilmeden yapılan bazı hadiselerde yok değil…

Çok sevdiğim değer verdiğim Kadim dostum olan bir akademisyen arkadaşım beni aradı “Abi bizi fetöcü diye şikayet etmişler”, açığa alındığını ifade edince müteessir oldum.

Çünkü bu hainlerle ilgi ve alakası hiç olmadı üniversiteyi okuduğu yıllarını bilirim tabiri caizse elimizde büyüyen bir kardeşimdi. 

Fetöcülerlede yıllarca mücadele eden bir mücahitti lakin bu çamuru hain kripto fetöcüler atıp geriye çekiliyorlar tutarsa sevinç naraları atıyorlar sözüm ona hani Müslümanız ya...

Gel de bu hainlere acı ve güven ne mümkündür, bana kalsa yağmurlu havada su bile verilmez ama devletimin şefkatli kucağı bunları kucakladı ve devleti bir akrep gibi soktular ve en gizli bilgilerini sattılar…

Hoca arkadaşıma şunu söylemeden geçemedim üzülme beşer zulmeder lakin kaderi ilahi adalet eder.

Ma’mafih hal böyleyken resmi kurumları ve siyasetten arındırılmaya çalışırken halen gülenin adamlarına siyaset’ dekilerine ve bürokrasiye hatta eski vekillere dokunulmamasıda manidardır.

Burada sinekleri öldürmeye çalışılmaması lazım bataklığı kurutup ortadan kaldırılmalı ki sineklerde yok olsun…

Darbe girişiminden önce Ak parti’nin içinde dikkatimi çeken bir takım insanlar vardı cemaatçi bıyığı bırakan şimdi demeyin kıl tüyle hareketmi edilir maalesef insanların dış görünüşü de iç dünyasını yansıtır bilirsiniz.

Halende kabinede bu ne demektir, biliyor musunuz? Eğer darbe olsaydı bakın ben sizdendim aslında gerçektende onlardan!

Hâlâ ne görevinden ne de partiden ihraç yiyen birkaç taşra ilçe başkanı hariç ana kademeye vekillere, bakanlara dokunulmadı. Neyi bekliyorlar anlam veremiyorum.

Akıllara şu geliyor bu hainler tekrar toparlanıp içten ve dıştan daha büyük bir hamle yapsınlar omu bekleniyor.

Yapmayın lütfen Allah aşkına yeter bu millet sizin önünüzü açtı yürüyün hatta koşarak gidin temizlik yapın kim olursa olsun alın, temizlensin bıktık artık aynı teraneyi dinlemekten…

Ayrıca Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan söylemiyor mu?

Kardeşiniz dahi olsa bunlardan ise ihbar edin. Geçen bir arkadaşım MİT’e isimleri bildirdiğini ifade ediyor aylardır hâlâ hiçbir somut adım atılmadığından yakınması kafalarda soru işareti bırakıyor.

Yine bimer’e isim veren arkadaşım dert yanıyor bildirdiği isimlerin kurumundan bir memur isim veren arkadaşı arıyor işte beyefendi isim bildirmişsiniz.

Bu x şahsın adamın anasının babasının adını soyadını biliyor musunuz? Vahamete bakar mısınız nerde bu gizlilik ilkesi adamı deşifre ediyorlar bilerek kimse bir daha ihbar etmesin diye korkutma taktiği…

Yoksa o bilgileri kontrol edenlerde mi hâlâ onlardan? Bu nasıl bir sızmadır bu nasıl bir mücadeledir sadece yoksa tek başına bir ordu misali reisi Cumhurmu mücadele ediyor.

İçerdeki kripto fetöcüler masum sağlam insanları ihbar edip hemen onlara müdahale edilirken.

Gerçek fetöcülere ve asıl en tehlike arz eden kripto fetöcülere dokunulmuyor suyun başında hâlâ kriptolar var durum onu gösteriyor.

Bende bu hainler güruhuna üstat Necip Fazıl’ın tabiriyle sesleniyorum:

Surda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes,
Ey kahpe rüzgâr artık ne yandan esersen es…


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık