İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)

Dünya Ülkelerindeki Müsbetlerin Dünyayı Yeniden İmar Etmesi Lazım!


İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)
30 Aralık 2016 Cuma 17:21

Dünya ülkeleri birbiriyle çatışmak yerine bir birini yok etmek yerine yeniden üzerlerindeki menfi yönetimi silkeleyip atmaları fazlasıyla elzem olmuştur.

Artık ülkelerin kendi içinde bile yönetimlerinde çatışmalar bir birine düşmeler başladığını görmekteyiz.

Müsbet insanlar menfi olanların yaptıkları haksızlığa ve zulümlere başkaldırmaları yeniden dünyanın imar edilmesi artık kaçınılmaz olmuştur.

Çünkü dünya buhran geçiriyor ve bu hastalıktan, keşmekeşlikten biran önce kurtulması ve içinden çıkılması lazımdır.

Aksi takdirde kendi kendini farkında olmadan yok etmeye gidiyor insanlık harap oluyor acilen bir kurtarıcı lazım.

Mamafih adil olan her ülkenin iyilerinin yönetime müdahil olması artık kaçınılmazdır.

Zulümlerin olmadığı yeni bir dünyayı kim istemez ki! İnanıyorum ki tüm dünyadaki müsbet düşünen insanlar arzu edip istemelerini görür gibiyiz.

Mazlum coğrafyada olan mazlum insanlara haince kendi menfi emellerini gerçekleştirmek adına yapılan katliama tüm insanlığın dur demesi ve engel olması gereklidir.

Sömürgeci emperyalist ve Siyonistlerin yaptıkları adaletsizliklerine artık dur diyebilecek iyi olan adalete inanan insanlığı davet ediyorum.

Artık bunların kapitalist sistemlerine yeter artık demek hepimizin boynunun borcudur.

Devirler değişiyor ne insanlar eski insan nede dünya eski dünyadır huzur barış ve insanca hür bir şekilde yaşamak her bir bireyin hakkıdır. 

Silahsız, savaşsız yeni bir dünya nizamı kurmak adaletli liderlerin taşın altına ellerini koymaları önem arz etmektedir.

Türkiye bu konuda çok ciddi somut adımlar atıyor lakin engellere maruz kalmaktadır.

Dünyayı sömüren ülkelerden mazlum coğrafyayı kurtarmak için var gücüyle çalışırken söz veren bazı ülkelerin korkmaları çok üzücüdür.

Eğer buna engel olamazlarsa bize destek vermezlerse bilsinler ki bu zulüm bir gün onları da vuracaktır.

Kimsenin boyunduruğu altına girmemek ve kendi milli manevi duygularıyla hareket etmek her ülkenin üzerine düşen görevdir.

Maalesef benim ülkemin ilerlemesini adaletli olması birçok kapitalist ülkeleri rahatsız ediyor.

Bir ülkeyle proje yapmak istenildiğinde ve devrim niteliğinde olması gerektiğinde, hainlerin anında sosyal medyada yalan yanlış haber paylaşımı yapmaları safi zihinleri bulandığı ortadır. Lakin bizim doğru yolda olduğumuzun da göstergesidir.

Buda şunu göstermektedir artık zulümle abad olunmaz…

Artık ömürlerini doldurdular, insanlar artık aklıselim düşünerek bu zihinleri vebalı ülkelerden biran önce kurtulma yollarına müracaat edip, en kısa zamanda karar vermeleri lazımdır.

Kene gibi yapışan bu zalim ülkelerden anında kurtulma yolunun araştırmasını gizliden gizliye yapmaları önemlidir.

Kölelik dönemimi kalmış insanların bedenini, emeğini sömüreceksin ve arkasından da hunharca katledip öldüreceksin kendi çıkarlarınız uğruna…

Biz inanıyoruz 2017 yılı huzur, barış, kardeşlik getirecektir dünyaya yeniden iyiliğin hâkim olması ve adaletpenah insanların ve liderlerin yönetmelerini göreceğiz.

Bu liderlerin başını çeken asli olarak Türkiye’yi göreceğiz onun içindir bizim üzerimize çok oyunlar oynamaya devam edecekler bize düşen görevde bu oyunları birlik ve beraberlikle bozmaktır...

Siyasetçi/Yazar


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık