Erol KAYA

Geleceğine Sahip Çıkan Milletiz Biz..


Erol KAYA
8 Ağustos 2016 Pazartesi 09:08

Allah’ın izniyle milletimizin büyük iradesi, günlerce yılmadan bıkmadan meydanları  hınca hınç, Doldurdu, taşırdı, demokrasi kazandı, vatan kazandı, bayrak kazandı, iman gücü kazandı.

Biz bu güzel ülkemizi kolay kazanmadık, kolay kolay’da vermeyiz bizde bu iman gücü bizde bu,Birlik ve beraberlik gücü olduktan sonra artık her şey bize millet olarak vız gelir diyorum.

Geleceğine sahip çıkan milletimizin, meydanlarda nöbet tuttu ülkesinin, geleceğinin, milletinin kaderini Değiştirdi. 15 Temmuz gecesi milletine ihanet eden ihanet çeteleri,

Bu milletin geleceğiyle oynamak istedi. milletimiz bir ses bekliyordu.Milletimizin ve mazlum milletlerin o gece duymak istediği sesi bütün vatan haykırdı.O ses, 'dünya 5'ten büyüktür' diyerek emperyalizmin ezberini bozan sesti.Bu darbe en şerefsiz darbeydi.  ama bu darbe gibi şerefsizce bir darbe olmamıştı.

Hiç bir zaman o silahlar sivil vatandaşa doğrultulup ateş edilmemişti. Cumhurbaşkanlığı  Külliyesi'ne Skorsky helikopterleriyle ateş edilmemiş, jetlerle taciz edilmemiş,

Türkiye Büyük Millet Meclisi bombalanmamıştı. şerefsizce bir darbe girişimiydi.Ama o şerefsizce darbe girişimine milletimiz şerefli bir direnişle karşılık verdi.

Siyasi düşünceniz ne olursa olsun, Türkiye Cumhuriyetinde yaşamak isteyen herkes bu, meydanlarda Yerini almalıdır. Her şey vatan için her şey bayrak için.

Mevcut hükümetlere karşı eylem gerçekleştirilmiştir. Fakat 15 Temmuz darbe girişimi farklı gelişti. Girişimde bulunan hainler tankları durdurmaya çalışan sokaktaki masum halkın üzerine bomba, Yağdırdılar. Osmanlıdan bu yana tarihimizde şimdiye kadar böyle hainlik görülmemiştir,

Türkiye’ye zarar vermek isteyen dış güçlere bu terör örgütü maşalık yapmıştır.Bunlar silahlı paralel devlet, fakat birileri bizi hep efsunlamaya çalışıyordu.Bunların silahlı paralel örgütü oldukları 15 Temmuz’da ortaya net bir şekilde çıkmıştır.

Vatanını seven, demokrasiye gönülden bağlı olan milli iradenin yanında olarak meydanlara sahip Çıkan tüm vatandaşlarımızı, polisimizi, şerefli subay, astsubay, erbaş ve erlerimizi saygıyla Selamlıyor, şükranlarımı sunuyorum. Demokrasiden yana tavır alan basın yayın organlarımıza, tüm Siyasi partilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, iş dünyasının temsilcilerine gösterdiği kararlı Duruştan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Böyle bir ülkenin bir evladı olarak ülkemize sahip çıkan herkesle gurur duyuyorum.

Demokrasi ve milli iradeye sahip çıkan aziz milletimiz sağ olsun, var olsun.Biz büyük ve güçlü bir ülkeyiz. Hepimiz böyle tek yürek olduğumuz ve el ele verdiğimiz sürece Geleceğimizin parlak ve yarınlarımızın aydınlık olacağına tüm kalbimle inanıyorum.

 

Yeter ki biz ülkemize, devletimize, milletimize ve demokrasiye sahip çıkmaya devam edelim.
Vatanımıza ihanet eden bu hainleri milletimiz asla affetmeyecektir. Kendileri hukuk çerçevesinde en Ağır cezaları alacaktır. Bizler de millet olarak bu hain ve kanlı darbe teşebbüsünü asla Unutmayacağız ve demokrasimize sonuna kadar sahip çıkacağız.


Rabbim ülkemizin yar ve yardımcısı olsun. Milletimize ve devletimize zeval vermesin. Demokrasi Şehitlerimizin mekânı cennet olsun, rabbim geride kalanlarına ve tüm ülkemize sabırlar, yaralılarımıza Da acil şifalar versin. Değerli Kamuoyu’nun Dikkatine;
Ülkemiz ve milletimizin ciddi bir tehditle karşılaştığı, demokrasimizin ortadan kaldırılmaya çalışıldığı, Bir hain kalkışma ile karşı karşıya gelmiş ve halkımızın dik duruşuyla Allah’a şükür bunu bertaraf Etmiş bulunuyoruz.

 

Selam ve Dua ile..


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık