İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)

Milli İrade Ve Güçlü Türkiye


İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)
1 Ağustos 2016 Pazartesi 15:05

Güçlü Türkiye, güçlü millet yeniden uyanış sağlam bir duruşla tüm dünyaya meydan okudu ve batının kirli emellerinin tefessüh etmiş planlarını çöpe attık.

Bir öldük bin dirildik. Hep birlikte öze dönüp vakit şahlanma vaktidir deyip âleme ilan ettik.

Bu milleti tarih altın harflerle yazdı. Vatan hainlerini darbeci batı uşaklarını kara harflerle yazdı.

Osmanlıya yapılan zulüm ve oyunlardan sonra sıra torunlarında diyerek haince bu milleti sahte din hocalarıyla kandırdıkları yetmezmiş gibi fitne tohumlarını taa o dönemden attılar.

Dededen kalan bir miras var, ona sahip çıkmakta bizim boynumuzun borcudur. Armut dibine düşermiş dedesi neyse torunda odur…

Yıl 19 Şubat 2001, dönemin Cumhurbaşkanı Sezer milli güvenlik kurulunda dönemin başbakanı Ecevit’e anayasa kitabı fırlattı ve kriz başladı üçlü koalisyon vardı: ANAP-MHP-DSP borsa düştü faizler fırladı binlerce insanımız işsiz kaldı. Birçok esnafımız kapıya kilit vurdu.

Yıl 2016 Temmuz 15, darbe girişimi olaya milli irade hâkim olup zalime galebe çaldı. Piyasalarda zerre miktar sallanma yok kimse işsiz kalmadı esnaf kapatmadı. Milli irade ve güçlü Türkiye’nin hâkim olduğunu gördük.

İşsiz kalanlar kimler; yalan dolanla çalınmış sorularla işe girenler vatan hainleri darbeye yardım ve yataklık eden fetöcüler.

Bu neyin göstergesidir yeni Türkiye’nin doğuşudur. Âcizane ben yazılarımda büyüyen Türkiye, orta doğuda güç, hatta liderlikte aslan payına ortaktır dediğimde birileri bana sen hayal görüyorsun diyordu.  

Tezimin doğru olduğunun ispatıdır daha hayali buysa gerçeğini varın siz hesap edin. 

                                        *          *           *            *              *        

Dikkat edilecek çok önemli bir husus var! Tasfiyelerde tabandan alımlar var lakin hala bürokrasiden kripto vekillerden alınan kimsecikler yok.

Listeleri hala bu adamlar yapıyor, bakanlıkların resmi kurumların genel müdürlerindeki sıkıntılar kripto fetöcü bürokratlardır.

Şahsi çıkarlarını ön plana çıkartıp bahaneyle fetöcü olmayan masum çalışan devletine sadık olanları buda fetöcü diyerek alımlar kıyımlar yapılmaktadır.

Fetöyle ilgi ve alakası olmayan insanlarda iftira atılarak yıpratılmaktadırlar bunu da yapan hain parelelciler.

Bu bir zulümdür züll’dür masum insanların hukukuna tecavüzdür. Kurunun yanında yaşında yanmasıdır…

İyi tespit etmek lazım vebalin olduğunu ve bir gün hesabın sorulacağını unutmamak lazım. Beşer zulüm eder lakin kaderi ilahi adalet eder…

 

                       *            *           *          *         *        *

 

Büyüyen yeni Türkiye’nin imarı için canımız gitse de vatanı üç beş soysuza teslim etmeyiz. Gelecek neslimizin hayatını ipotek altına aldırmayız. Bunlar bu kahraman milletin birleşeceğinin hesabını yapamadılar Allah oyunlarını bozdu tutmadı.

Günlerdir meydanlardayız ve dikkat ediyorum görüyorum ki geçmişteki Çanakkale ruhu kaldığı yerden devam etmektedir ve hiçbir millette göremeyiz bunu.

Türkiye’nin her bir ilinde, ilçelerinde, kasabalarında coşkuyla bekleniyor milli irade nöbeti. Her gece gün geçtikçe kalabalık aratarak büyüyor. En büyüğünden en küçüğüne hatta kundaktaki bebekleri dahi gördüm.

Dünyadan bi haber olan küçücük çocukların var ya bilin ki onların vatanla yoğrulmuş mayasında ülke sevdası var olduğu için ebeveynleri onları getirmişilerdir.

Meydanlarda beraber gezdiğimiz kıymetli dostlarımdan birisiyle Cumhurbaşkanlığı külliyesinin önünde gezerken asılan afişlere bakıyoruz; döndüm dedim ki yahu bizim bu millet başka milletlere asla benzemiyor.

Bak şu halimize hangi ülkenin başkanlarının külliyesinin duvarlarına gerek ferdi, gerekse vakıflar, dernekler milli ruha sahip devletçi sivil toplum örgütlerinin sevgi afişleri, dualar, şiirler, naatlar asılmış ben görmedim.

Hatta onun benden yurtdışı seyahati çok fazlaydı oda aynen tasdik ederek doğruladı.

                 *                                   *                                       *

Eminim ki eğer bu vatan hainleri emellerine ulaşmış olsalardı bizim kadar vicdanlı, sağduyulu olmayacaklardı ilk önce ellerindeki listedekileri yakaladıkları yerde infaz edeceklerdi.

Hatta hemen meclisi lav edip merkez bankasının kasasındaki paralar, altınlar kim bilir hangi ülkeye gidecekti kimlere peşkeş çekilecekti. Geçmiş darbelerde olduğunu hepimiz biliyoruz.

Acilen idamı çıkartıp ilk önce bunlara karşı gelenleri yani bizleri idam edeceklerdi. Kadınlarımıza, kızlarımıza haince zulüm edecekler namuslarına el uzatacaklardı.

Lakin bilmiyorlar ki Yüce Allah bu milleti seviyor oyunlarını bu millete bozdurma şerefine nail olduk.

Demir yığınından oluşan bu tankları, etten ve kemikten ibaret olan insanlara durduran ilahi bir güç vardı.

Bunun hesabını yapamadılar hain darbeci fetöcüler bakmayın şimdi inkâr ediyorlar ama kimse yutmaz timsah gözyaşlarını bunların.

Fetöcüler eski paylaşımlarını silip meydanlara çıkarak kendilerinin sahte bir maske takıp kanla makyaj yaparak bunların unutulacağını zannediyorlar.

Lakin akılları kirada olduklarının kanıtı olduğunu apaçık gördük, pek ala sormazlar mı? İlk gün neredeydiniz…

Akıllarını kiraya verdikleri pensilvanya demedi mi ben batının uşaklığını yapıyorum. Bizzatihi kendi deklare etti.

Biz yıllardır batıya hizmet ettik diyerek batıya şaklabanlık yapmaktadır. O hain yüzünü görmeyenlere tekrar gösterdi. Tabi görmek için basiret lazım.

Dış politikaya baktığımızda ne hikmetse fetö gibi Amerika da tutuştu bizim müttefiklerimizi neden işten atıyorsunuz, hapishanelere atıp yargılıyorsunuz diyorlar. Bizdeki Vatan hainleri onların müttefiki nekadar manidar bir durum.

Avrupa birliği idamı çıkartırsanız Avrupa Birliğini unutun mesajı veriyor. Buda şunu gösteriyor darbe girişimi sadece içerden değil dışarı ayağı da bayağı var olduğunu görüyoruz…

Allah bu milleti muhafaza eylesin. Tekraren aziz şehitlerimize Allahtan rahmet gazilerimize yüce Allah’ın şafii ismiyle acil şifalar dilerim.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık