İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)

Sağcılık ve Solculuk Devri Kapanıyor


İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)
26 Temmuz 2016 Salı 21:42

15 Temmuz darbe girişiminden sonra meydanlarda sağcılık, solculuk demokratın, liberalin devrinin kapandığını darbe girişimci hainlere karşı milletin tek yürek olması hasebiyle kapanan bir devri müşahede ettik…

Milli irade, tek millet, güçlü Türkiye ve güçlü halk devri başlamıştır.

1960 ve 1980 ihtilalinde kardeşi kardeşe kırdıran zihniyetin torunları insanları sağcı, solcu diye ayıran aynı silahı iki guruba da satan zihniyet yıkılmıştır. Bu ahmaklar yeni Türkiye’nin üstün gücünün ve birlikteliğinin hesabını yapamadılar.

Yeniden millet olarak özüne dönüş yaparak ülkesine devletine sahip çıkan tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek kitap, tek kıble diyen bir millet doğuyor… 

Vatan hainlerine verilen bir mesaj var. Gelecek neslimizin evlatlarımızın hayatını asla sizlerin tarafınızdan ipotek altına aldırtmayacağız diyen bir millet doğdu…

Bilin ki bu cennet vatan ülkemizin, istikrarını ve hür olarak yaşamanın ve devletin, neslimizin bekası için can verilecekse seve seve vermeye hazırız.

Bedenimdeki hücreler adedince canım olsa bu uğurda vermeye her daim hazırım…

İnanıyorum ki bu duygularım, meydanları canı pahasına terk etmeyen milletimize tercüman olmuştur…

Tek bir vücut olup ülkesine sahip çıkan bir millet ortaya çıktı. Tabi yıllarca batının oyunu olan sağcı, solcu ayrımı oyunu da bozulmuş oldu.

Yüce Allah bir daha bu milleti böyle vatan hainleriyle karşılaştırmasın.

Hadiselerin vuku bulmaya başladığı ilk akşam saatlerinde, ülke sevdalısı, dava adamı olarak, bu ana kadar âcizane meydanları asla bırakmadım. Meydanlarda gördüğüm kadim dava dostlarımı ve milletimizi de tebrik ediyorum.

Benim için gurur verici bir hadisedir ki evladımın, babası gibi ülkesine âşık olduğunu görmek, bir an bile meydanlarda beni yalnız bırakmadığı için ayrıca Abdullah’ımı en samimi kalbi muhabbetimle tebrik ediyorum.

Meydanlarda her türlü siyasi görüşten çok kıymetli ülke sevdalısı halkımız ve dostlar, arkadaşlar vardı. Bayrağı elden duayı dilinden bırakmayan insanlarımızı gördüm.

Lakin vatan hainlerini Pkk yanlısı ve darbeye destek veren fetöcüleri ve iş birlikçilerini göremedim ne kadar manidar değil mi?  

Çünkü hepsi inlerine çekilmişti, darbeden haberdar olan acınacak zavallılar…

Pkk haini kundaktaki çocuğa sıktı, aynı tastan yemek yer gibi aynı yere hizmet edercesine bunlarda daha gençliğe yeni adım atan yüzlerce insanımızı Erol Olçak ve 16 yaşındaki oğlu can paresi Abdullah Olçak kardeşimi şehit ettiler.

Millet bu şehitlere üzülürken vatan hainlerine destek veren bir kısım yandaşları ve cemiyetlerin hocalarından emir alarak meydanlara inmemesi darbeye çanak tutmalarını da biliyoruz. Tabi bu arada provakatör medya asparagas haberlerle milleti suçlamaya çalıştı.

Yok efendim kemerle askeri dövmüşler döve döve öldürmüşler daha ileri yalan haber, askerimizin boynunu kesmişler haberleriyle halka bir avuç zavallı hükmedeceğini zannetti. Bu haberler zinhar yalandır.

Tabi algı değiştirmek isteyip bir avuç kendi cehalet bataklığında olan şahısların aklına girmeye çalıştılar ve hala inanan bir güruhta yok değil yazık onlara. Aziz milletimizi askerinin boğazını kestiği yalan haberi gerçekmiş gibi lanse ederek safi zihinleri bulandırılmasını kınıyorum ve lanetliyorum.

Vatanı için şehadet şerbetini içen kahramanca milletinin ülkesinin bekası için baba ve oğul ve aziz şehitlerimizin Erol Olçak ve Abdullah Olçak’a Allahtan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyorum.

Düşünün ki 16 yaşında bir evlada kurşun sıkan vatan hainleri iş birlikçi fetöcüler ve hizmet ettiği batı, o çocuğun kanı sizlerin ellerinize bulaşmıştır.

Allah sizden kat be kat çıkaracaktır bunun hesabını vereceksiniz.

Biz inanıyoruz beşer zulüm eder lakin kaderi ilahi adalet eder…

En önemli konu olan devletin kurumlarından tasfiyelerin başlaması bu ihanetin içinde olanların yardım ve yataklık yapanların derhal gönderilmesi önem arz ediyor.

Mamafih böyle olmakla birlikte bunların kriptoları önemli yerlerde konuşlandırılmış, bunlarında acilen tespiti elzemdir.

Fetöcü hainleri iyi bilen bir kardeşiniz olarak bunlar kendinden olmayan Müslüman değildir mantığıyla hareket ederler anında zarar verirler.

Hal böyleyken işten atılmalar yapılırken yaşın yanında kurularda yanacaktır. İftiralar atacaklardır dikkatli olun.

Bu hainler birçok masumuda işinden edeceklerdir ve boşalan kadrolara kendi kriptolarını yerleştirmeyi hedeflemektedirler.

Daha ilerisi fetö hainine tapanlar, fetöye karşı çıkan ülke sevdalısı yazanlar dik duranlarında canlarına kast edeceklerdir!

Bizim Reisi Cumhurumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu millete her daim sağduyulu olarak meydanda olun çağrısı yaptı…

Darbeye teşebbüs eden hainler şunu bilmezler ki bu aziz millet sağduyulu davranıp kimseye ne malına nede canına zarar vermemiştir. Buda bu milletin şerefli asaletli olduğunun göstergesidir.

Tüm dünya hainleri şunu bilsinler bizim Allaha bir can borcumuz var, ve hangi saat hangi vakitte gelirse ecel ödemeye hazırız…


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık