İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)

Son Çırpınış


İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)
4 Nisan 2016 Pazartesi 10:56

Yine söylüyorum terörün her türlüsüne ve destek verenlere Allah lanet etsin…

Can çekişen bir yaratık gibi, son çırpınmalarıyla saldırmaya çalışan hain terör, Türkiye den yani halktan umduğunu bulamaz oldu.

Tabiri caizse kudurmuş köpeğe döndüler…

Çünkü halkımız artık bunların hain olduğunun farkına vardı. Dikkat edin bizim o kahraman Polis ve Askerimizi vurarak şehit etmeleri çok nadirdir. Lakin hep uzaktan kumandalı bubi tuzakları, bombalı araçlarla saldırıda bulunuyorlar.

 Çünkü o yürek onlarda yok, bizim karşımıza çıkıp adam gibi çatışamazlar, yürek ve bilek bizde var onların mayalarında ise sadece hainlik ve kahpelik var.

Güçleri de yetmez ve yetmeyecekte vurmaya.

Bizim kahramanlarımızın destanlarını tüm dünya ve hainler bilir. Bizler her daim kahraman ecdadımızla gurur duyduk ve torunlarıyla da gurur duyuyoruz…

Bizlerin farkında olduğu gücümüzü artık Dünyada kabul etmiştir. Teröre destek veren ülkelerin âkibetleri de hiç hayır olmayacaktır. Besledikleri itler gün gelecek onların çocuklarını ve kendilerini hunharca parça parça ısırıp öldürecektir.

Bizler bundan mutlumu olacağız hayır asla. İnançlarımız gereği olamayız biz yaradılanı severiz yaradan dan ötürü.

Sadece insanların ve ülkelerin arasında fitne fesat çıkartmamaları gerektiğini yeğleriz. İnsanlık suçu işledikleri gün gibi aşikar dır.

Kendilerini asil zanneden çaresiz mahluk olmasınlar. Eğer ki birazcık insanlıkları sükut etmemişse dünyadaki mazlumlara ve onların başına bela ettikleri teröre desteği bırakırlar.

Bizde bir atasözü var “keser döner sap döner gün gelir hesap döner”…

Unutmayalım ki tarih bu yapılanları altın harflerle yazacaktır ve hainlikleri hiçbir zaman unutulmayacaktır. Eğer ki zerre miktar gelecek nesillerini düşünseler onlara kara bir tarih bırakmazlar.

Uzantıları olan iç mihraklar da kardeşinin kanı elindeyken aynı sofraya nasıl oturur da yemek yer, içiniz alıyor mu acaba. Hiç vicdan muhasebesi yapmıyor musunuz?

Eğer ki bu gemi batarsa hepimiz içinde boğuluruz bunun farkında olmak önem arz etmektedir… Bu yapılan terör saldırıları tamamen ülkeyi bitirmeye yönelik ve hükümeti düşürmek istemektedir…

Yükselen Türkiye’nin önünü kesip çaresizliğe terkedip ve yine kendilerinden olan ekiple yine eski Türkiye ye dönüştürmektir gayeleri.

Lakin şunu unutmasınlar ki artık onların devri bitti, ne yapsalar boş. Ülkemin kıymetli halkı oyunlarını farkederek bozguna uğratmıştır. Bu cihet den dolayı can çekişiyorlar. Ayrıca milli yerli yönetim iş başındadır.

Yılmadan korkmadan aynı cesurca dimdik ayakta durup devletimize milletimize bağlı kalıp kardeşliğimizi daha sıkı sıkıya bağlılıkla devam ettireceğiz.

Bizler Türkiye coğrafyasında yaşayan tek millet olarak, polisi ve askerimizi severiz bağrımıza basarız kimse bizi bizden ayıramaz…

Aziz şehitlerimize Allahtan rahmet diler yaralı kardeşlerime de acil şifalar dilerim…


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık