İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)

Uyanış Harekatı...


İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)
18 Nisan 2016 Pazartesi 10:35

Bir asra yakın uyutulan İslam milleti artık uyanışa geçti!

Dikkat edin oyunlar bir bir bozulurken hainler lobisi boş durmamaktadır.

Şimdide diğer Müslüman ülkelerini karıştırdılar ve son dönemlerde ise Azerbaycanı karıştırır oldular; maksat Türkiye’ye aba altından sopa göstermek istemeleri manidar değilmidir?

Tabi ki bu durumda da bize vermek istedikleri bir takım mesajlar var. Bak bizim işlerimize çomak sokma sen orta doğuda bir güçsün liderlik yapma, bu İslam ülkelerine önderlik yaparsan sana da zarar dokunur.

Ne hikmetse karışıklığa uğratılan İslam ülkeleri batılı Siyonistlerin saldırısına maruz kalıyor.

Dünya Müslümanlarının zulüm altında ve açlığa terk edildiğini görüyoruz. Artık İslam Birliğinde atılan tohumlar neş-ü nema bulup hayat bulmaya başlamıştır.

Son dönemlerde İslam Ordusu ve İslam Birliği adı altında profosyonel bir ordu kurulduğunu görmekteyiz ve ilk olarak ta tatbikatını yaptılar…

İstanbul da 13. Olarak 14-15 Nisan 2016 tarihinde toplanan elli altı İslam Ülkesi birlik çağrısıyla güçlü olduklarının farkına vardılar.  Görüyoruz ki güçlerin birlik olması Müslümanların tekrar manen ve maddeten terakkiyat gösterip güçlenmesini ve zirveye çıkmasını göstermektedir. Bir elin nesi var iki elin sesi var tabiriyle.

Buda şunu gösteriyor ki artık küfrün tek bir çatı altında toplandığını görmekteyiz ve uyanış vaktinin gelip geçtiğinin farkına yenilerde varıldı.

Aslında biz Müslümanlar koskoca bir İslam toplumu ve ailesi olarak dünyaya yeniden nizam verip adaletli bir düzenin, muhabbetin, kardeşliğin, sevginin ve İslam’ın yeniden Hâkim olması dirilişe geçeceğini görüyoruz.

Şunu da unutmayalım bu birlikten yeni bir ekonomik güç ve dev bir Pazar doğmaktadır!

Batının kanlı emelleri ve kendi egolarını tatmin etmek için yıllardır yağmaladıkları, sömürdükleri Ülkeler ve Müslümanlar bu birliğin verdiği güçle yeter sömürdüğünüz demiştir.

Ayrıca Müslümanları terörist gibi gösterdikleri ve kendi kurdukları Işıt terör örgütünü bahane ederek Müslümanları ötekileştirmeye çalışıp İslam’a ne kadar zarar verebiliriz, soğutabiliriz, uzaklaştırabiliriz diye farklı hesaplarını da yapmaktadırlar. 

Sapkın radikal cemiyetleri kurup dışardan beslemelerle İslam ülkelerinde yuvalandırıp mezhep ayrımcılığını da yapmaktadırlar.

Bunu fark eden İslam coğrafyasının uyanışı ve Dirilişinden ise batılılar rahatsız oluyor, lakin biz bu birliği sonuna kadar fitnecilere, fesatçılara bozgunculuk çıkartanlara fırsat vermeyerek yolumuza devam edeceğiz…

Yıllarca Avrupa’nın tefessüh etmiş mimsiz medeniyetini taklit eden batıcılığa karşı hayranlık duyan zihniyetin yok olduğunu da toplumun bilinçlendiğini de açıkça bir kısmında görüyorum…

Birileri taşın altına elini koyması gerek, hatta gövdesini koyması lazımdır. Ta ki İslam coğrafyası kurtuluşa refaha erişsin.

Buda sadece Türkiye’nin babalığıyla yetmez, tüm dünyadaki Müslüman ülkeleri gövdeleriyle tabi olup, hep birlikte huzurlu bir dünya da yaşamak için, bizlerin büyük birer aile olduğumuzun farkına varmalıdırlar. 

İslam coğrafyasını uyandıran Türkiye ise batıya özenin bittiğini ortaya çıkartmasıyla birlikte rahatsız olan bir takım güçlerin karşısında dik duruşunu sergilemiş ve tüm İslam âleminden aynı dik duruşu sergilemelerini beklemektedir…

Rahmetle yat ettiğim çok değerli dava adamı şehit MUHSİN YAZICIOĞLU ağabeyimin de güzel bir sözünü söylemeden geçmek istemem:

“Bir saniyesine bile hâkim olamadığınız bir dünya için; bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur.”

Her bir fert ve millet dosdoğru olursa bu dünyada hiçbir zulüm ve kavga olmaz. İşimiz ne olmalı Muhabbet ve sevgi…

Haydi dünya Müslümanları uyan ve şahlan ki tüm dünya adaletli yeni bir düzenin geldiğini görsün…


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık