İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)

Vatan Hainliği


İsmail TEKPINAR (Siyasetci / Yazar)
25 Aralık 2015 Cuma 10:52

Hiç gördünüz mü ülkesine milletine zarar vererek dava savunuculuğu yapmayı? Bir tabir vardır bunların gayesi üzüm yemek değil bağcıyı dövmektir.

Olmayan bir dava savunucuları ülkemizin doğusunda ve batısındaki uzantıları sözüm ona Kürtlerin hakkını savunuyoruz diyerek halka zulüm ediyorlar maksat İslam düşmanlığı. O güzelim halkın, evini bana ver de polisi, askeri şehit edeyim dediğinde vermeyen direnen sivil insanları hunharca katlediyor iş yerlerini kundaklayıp kamu ve sivil halkın araçlarını yakıp yağmalayarak olmayan bir dava savunulamaz.

Şunu derseniz anlarım biz Kürt değiliz! gayemiz Türkiye’yi bölmek istikrarı bozmak gerçek manada şuurlu hak yanlısı doğruyu görebilen Müslüman Kürt halkını da katletmek derseniz anlarım! Lakin Türkiye coğrafyasında devletin araçlarını taşla, molotofla, barikatlarla haince bomba yerleştirip atarak milli servete zarar veren bir millet olamaz.

 Bunlar ne Kürt ne de Müslümandır bunlar olsa olsa vatan hainidir. 1984 de başlatılan terör illeti yıllardır Türkiye’nin sırtında bir kambur olmuştur. Binlerce şehit verdik binlerce gazi kardeşlerim uzuvlarını kaybetti bizim inançlarımızda değerlerimizde hainlere karşı cihat etmek vardır. Canla başla 7’den 70’şe kadar mücadeleye her daim hazırızdır doğusuyla batısıyla buda böyle biline.

Yine dış kaynaklı desteklerin finanse edip lojistik destek sağlayanlara da şunu hatırlatmak gerektiğine inanırım! Darbı mesel olmuş bir Atasözü derki çalma kapıyı çalarlar kapını… Benim ülkemin başına bela ettiğiniz hainler gün gelecek sizin sivil halkınızı da katledecek kuduz it gibi ısıracak.

Mallarınıza canlarınıza zarar verecek hangi şuurla hangi akılla hangi inanca sığar yaptıklarınız. Diğer kutsal kitaplarda İncil de, Zebur da, Tevrat ta, Kuran da neresinde yazıyor hainlik. İnsanlığa zulüm etmek kumpas kurmak cana mala kastedmek. Hiç birinde yazmıyor 4 kutsal kitap hep iyiliği emir ediyor ve kötülüğü, de yasaklıyor. O halde sizler ne Müslümansınız ne Hıristiyan, ne Yahudi, vs. sizin ne dininiz ne de kitabınız ne de Allah inancınız var.

Sizler şeytanın askerleri olarak hizmet ediyorsunuz dünya coğrafyasında böyle bir ırk yok hainler güruhu olarak nefis ve mallarınızı şeytana satmışsınız. Siz hem bu dünyanızı hem de ahiretinizi perişan ettiğinizin farkında değilsiniz. Aklınızı başınıza alınki kurtuluşa eresiniz.

Kandırılarak körpe gençlerin, çocukların beyinleri yıkanıp eskiden dağa çıkarılırdı şimdi ise yüzlerine maske takarak ülkesine ihanet ettiriliyor. Devletine isyan ettirilip devleti hain olarak gösterilmeye çalışılıyor, bir kısım ajanlar halkı devletine karşı galâyana getirip provâke ediyor. Fotoğraf karesine küçük küçük bakmayın tüm kare bakın ki kime uşaklık yaptıklarını görün bunlar ne sıfatla bizlerin hakkını savunmaya kalkışmışlar yetki vermeyiniz hainlere. Benim kundaktaki çocuğumu, öğretmenimi, doktorumu öldürerek beni savunamazsın.

Şunu anlayamamışlar maalesef ki ülkeye hizmet eden doğudan batıdan Vekillerimiz yok mu? Var Genel müdür yok mu? Var Daire başkanı yok mu? Var Müdür yok mu? Var Memur yok mu? Var Polis yok mu? Var asker Subay, Astsubay yok mu? Var. Peki hala neyin kavgasını çıkartıp ta masum halkı yuvasından çocukları eğitiminden etmeye çalışırsınız bire ihanet çetelerinin uşakları...

Tabi gaye özellikle doğuda eğitimsiz cahil halk yapıp onları sömürerek emeklerini kullanmak zulmetmek haklarını gasp etmek ama ben inanıyorum ki benim büyüyen Türkiye’min tek bayrak tek millet şuuruna erişme sancılarını çekiyor. Artık bu hainlerden kurtulma vaktidir hep beraber bir birimize kilitlenme vaktidir devletimize milletimize sahip çıkma vaktidir… 


YORUMLAR
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık