Selim GÜREL

Artık Rahat Değiller


Selim GÜREL
2 Ekim 2018 Salı 01:18

Yeryüzünde çıkarmış oldukları fesatlıklar sonucunda bulundukları topraklardan sürülen yahudilerden oluşan, geri dönüş adına bir takım oluşumlar içerisine giren ve bu uğurda hiçbir zalim faaliyetten çekinmeyensiyonistler…

Yüzyıllardır kendilerini gizlemek zorunda kalmanın vermiş olduğu avantajla, ticarete hükmetmeyi, insanları ve ülkeleri kendilerine bağlamayı başarmış güçlü bir yapı.

SultanAbdulaziz’intahttan indirilerek şehit edilmesinden tutunda, 1. ve 2.dünya savaşında milyonlarca insanın ecelinin faili olan, ülkeler yıkıp ülkeler kuran, Sultan Abdulhamit’i tahttan indiren, Menderes’ i astırtan, Kenedy’yi öldürten, Rahmetli Erbakan Hoca’ya boncuk boncuk ter döktüren siyonistler.

Bu sıralar pek keyifleri yerinde değil sanki. Eski güçlerinde olmamalarıdır belki de biraz keyiflerini kaçıran. Kendileri deşifre oldukça, insanlar onlara karşı uyandıkça, arz-ı mev-ud a ulaşmaları geciktikçe daha da çirkinleşiyorlar. Onlar çirkinleştikçe aslen Yahudi olan insanların da aşırı tepkisini alıyorlar. Zaman akıp gittikçe bahar güneşine erişen kar misali “ Güç Erimesi” ne maruz kalıp bir an evvel kendilerine kimin vaat ettiği belli olmayan toprakların hayalini gerçekleştirmeye çalışıyorlar.

Nerdeyse dünyadaki bütün merkez bankalarına direkt ya da dolaylı olarak ortaklar. Karşılıklı karşılıksız para basıyorlar. Medya da çok etkililer ve istedikleri algıyı istedikleri anda oluşturabiliyorlar. Lakin yakın zamanda gelişen teknoloji ile yapmış oldukları her algının peşinden karşı operasyon yiyorlar. Çünkü artık isteyen istediği bilgiye çabucak ulaşabiliyor.

Perde arkasından o kadar çok ülkeye hükmediyorlar ki, dünya beşten büyüktür sözü kendileri için büyük tehlike arz ediyor. Kimin söylediği, nasıl söylediği, niye söylediği hiç önemli değil. Önemli olan dünyanın yavaş yavaş bu söyleme katılım sağlaması, tepki gösteriyor olması. Öyle görünüyor ki yakın gelecekte siyonistlere karşı tepkiler daha da büyüyecek.

Hristiyanların ve Müslümanların çoğunu kendi siyasi amaçlarına alet etmeyi başardılar bunca zaman. Fakat kendilerine karşı olanları, insanlığı kendilerine karşı uyaranları, sayılarını azaltsalar da yok edemediler. Ve güçlerinin zayıfladığı şu zamanlarda düşmanlarının sayısı daha da arttı. Çok yaklaştıkları arz-ı mev-ud un avuçlarından kayıp gitmesine seyirci kalmak istemiyorlar. Ama artık onlar için çok geç. En güçlü zamanlarında yapamadıklarını güç olarak zayıflamaya başladıkları şu günlerde yapmaları imkansız. Kader icabı mağlup olacaklar. Bizim dinimizi,iman etmeseler bile belki bizden daha çok araştıran bu güruh, her tarafa “Gargat” ağacı dikmeye devam ediyor ve artık korkularıyla yüzleşiyorlar. Ve korkularının en başında da ne zaman ne yapacağı pek belli olmayan Müslüman Türk Milleti geliyor. Biliyorlar ki gözümüz karardığında bir şey görmeyiz. Düşmanın şu kadar silahı varmış, şöyleymiş, böyleymiş anlamayız. Bizimle uğraşmalarının esas nedeni bu. Bizim 1927’deki ilk nüfus sayımında 13 milyon çıkmıştı.Şimdi ise kısırlaştırmak için ne kadar uğraşmış olurlarsa olsunlar 80 milyondan fazla. Artan sanki bizim nüfusumuz değil de onlara karşı oluşan tehdit sayısı…

Onlar da bizler de biliyoruz ki bir gün bir şekilde karşı karşıya geleceğiz. Çünkü dünya da onların karşısına çıkarak açıkça yaptıklarını yüzlerine haykıracak bir tek bizler varız. Allah imanımızı artırsın ve onlara karşı her mücadelede bizleri muvaffak kılsın.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık