Erol KAYA

Milliyetçi Harekat Partisinin Kırmızı Çizgisi Türklüğün Varlığı ve Bekasıdır


Erol KAYA
26 Ekim 2018 Cuma 11:36

Milliyetçi Hareket Partisi hiç bir pazarlığın içinde olmamış, makam ve mevki peşine düşmemiş milletin bekası için, siyaseti bir kenara itip 'önce ülkem ve milletim sonra partim' diyerek Ak Parti ile cumhur ittifakı kurmuştur. Bu süreçte ne aldatmış nede aldatan olmuştur.

Bir çok oyunlara rağmen oyunları bozmuş, sözü neyse sözünde durmuş, özü neyse o na göre davranmıştır. Muhterem Genel Başkanım Bilge Lider Dr Devlet Bahçeli, Türkiye'de oynanan oyunları sezmiş ve bu oyunları bozmuştur. Ak Parti içinde MHP düşmanlığını misyon edinmiş kişiler, 15 Temmuz ruhunu kabüllenememiş, uzun zamandır ittifakı bozmak için bazen alanen, bazen sinsice davranmışlardır. Bu kişiler Atatürk ve Türk düşmanları islamla bağdaşmayan hurafeci, şirkci kendi menfaatlarını düşünen ahlaksızlardır. Biz 7 yaşında yağmurun altında "Varlığım Türk varlığına armağan olsun" derken şaka yapmadık. Türkiye'yi böyle yetişen evlatlar korur, ve koruyor."Keşke Yunan galip gelseydi" diyen Atatürk düşmanı, din düşmanı hurafeci soytarıların peşine düşmüş bazı Ak Parti ve malum işbirlikcileri kendini belli etmişlerdir.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin böyle düşünen karektersizlerle işi olmaz. MHP'nin sırtında siyasi menfaat değil, milli bekanın yükü ve kaygısı vardır. Bizim yalanla, dolanla işimiz olmaz.

Milliyetçi Hareket Partisi gücünü milletinden, ilhamını tarihinden, itibarını ecdadından almıştır. Aklımız millidir, ahlak ve adalet anlayışımız Türk-İslam ülküsüyle bezenmiştir. Başımızı öne eğecek, yüzümüzü kara çıkaracak, yutkunup kimyamızı bozacak hiçbir ilişki ağının, hiçbir irtibatın içinde olmadık, olmaya da asla merakımız yoktur. Muhterem Genel Başkanımızın dediği gibi

Milliyetçi Hareket Partisi olarak bundan böyle kendi göbek bağımızı kendimiz kesmeye hazırız, kararlıyız. Parti olarak 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik herhangi bir ittifak beklentimiz, ittifak arayışımız, ittifak niyetimiz geldiğimiz bu aşamada artık kalmamıştır. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine kendi adaylarımızla, kendi amblemizle katılıp, Türkiye’nin her seçim bölgesinde ve ilçelerimizde demokratik mücadelemizi Allah’ın izniyle yapacağız.

"Milliyetçi Harekat Partisinin Kırmızı Çizgisi Türklüğün Varlığı ve Bekasıdır"

"Ne Mutlu Türk'üm Diyene"


YORUMLAR
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık